WÓZEK ODWIJACZ do taśmy bandującej

Wózek koszowy zwiększa komfort pracy zapobiega splątaniu się taśmy. Posiada regulację szerokości. Wymiana rolki jest banalnie prosta. Przednia ścianka kosza służy za hamulec co skutecznie zapobiega samoczynnemu rozwijaniu taśmy. Malowany proszkowo.
Waga 9 kg

Napinacz

Napinacz H21/H22 to urządzenie do spinania ładunków taśmami poliestrowych lub polipropylenowymi za pomocą przelotowych zapinek stalowych lub plastikowych. Przeznaczony do stabilizowania ładunków zbiorczych.
Zalety urządzenia:  duża wytrzymałość spięcia, możliwość pracy w różnych płaszczyznach i z taśmami o różnych szerokościach.

Paskowacz universalny 12-16

Paskowacz do taśmy polipropylenowej umożliwia szybkie opasanie kartonów, skrzyń drewnianych i palet. Solidny i praktyczny, jest dopasowany do wszystkich taśm polipropylenowych. Łatwy w użyciu, do naprężania, zamykania i odcinania taśmy polipropylenowej. Praktyczny: lekki i wygodny w użyciu zapewnia solidne zamknięcie zapinki metalowej oraz łatwe odcięcie taśmy. Niezawodny i skuteczny: narzędzie pozwala utrzymać odpowiednie naprężenie taśmy oraz mocno zacisnąć półotwartą zapinkę. Idealny do punktowego i pionowego opasywania. Naprężacz z pakowaczem ze stali wyprodukowany w Europie.

Waga: 3,3 kg.
Gwarancja 1 rok.
Sprzedawany na sztuki.
Cena za 1 szt.

Do opasywania, polecamy również niezbędne zapinki metalowe. –

Odwijacz strecza